wilowscy_biuro
magazyn

Sprzedaż odzieży używanej renomowanych marek

Hurtownia z Wilowscy oferuje tanie ubrania wysokiej jakości. Prowadzimy sprzedaż odzieży używanej sprowadzanej między innymi z Anglii, Danii, Irlandii i Niemiec. Proponowany asortyment pozyskujemy ze sprawdzonych i legalnych źródeł, wśród których znajdują się zbiórki szkolne, typu door to door czy textile bank. Prócz tego współpracujemy z zaufanymi dostawcami z zagranicy. Prowadzimy również skup odzieży posklepowej – zaopatrujemy się w końcówki kolekcji ubrań, których nie udało się sprzedać w butikach podczas aktualnego sezonu. Dzięki temu możemy zaoferować odzież wpisującą się w najnowsze trendy, w bardzo dobrym stanie, od cenionych i popularnych marek w niskich cenach.

Oferta dla właścicieli sklepów second hand

Znajdziecie u nas ubrania damskie, męskie i dziecięce, różnego rodzaju dodatki, akcesoria, a także wysokiej jakości motocyklową odzież używaną z Anglii.

Proponujemy odzież sortowaną, którą możecie Państwo dokładnie obejrzeć i wybrać to, co najbardziej Wam odpowiada. Możecie także zdecydować się na zakup odzieży niesortowanej w workach o pojemności od 5 do 10 litrów, co znacznie obniży koszt zakupów.

Dzięki wieloletniej i owocnej współpracy nasza hurtownia używanych ubrań ma zagwarantowane regularne dostawy, dzięki czemu mogą Państwa zaopatrywać się u nas na bieżąco.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli sklepów z odzieżą używaną na terenie lub w okolicach Nowego Sącza, Krakowa, Tarnowa i Rzeszowa. Pomagamy w dostarczaniu towaru do klienta lub umożliwiamy zakup odzieży bezpośrednio z podstawionego tira po wcześniejszych ustaleniach.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło