biuro
wilowscy_magazyn
magazyn

Hurtownia odzieży używanej z Anglii, Danii i Niemiec

Wilowscy s.c.


Sprzedażą używanej odzieży z krajów europejskich zajęliśmy się w 2005 roku. Wówczas rozpoczęliśmy współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki którym mogliśmy oferować bardzo atrakcyjną odzież używaną z Anglii, Danii oraz Niemiec. Nadal współpracujemy z wieloma firmami gwarantującymi dostawy odzieży najwyższej jakości, znanych marek, ze współczesnych, często niespotykanych kolekcji.

Hurtownia odzieży używanej to miejsce atrakcyjnych i często zaskakujących zakupów. Tu można znaleźć „perełki”, jakich w swoich garderobach nie powstydziłyby się znane szafiarki oraz znawczynie damskiej mody. Ostatnio modny trend poszukiwania niebanalnej odzieży w second handach sprawia, że sklepy z używaną odzieżą zachodnią cieszą się dużym powodzeniem w dużych miastach i mniejszych miejscowościach.

Szeroki wybór odzieży i najniższe ceny.

Naszą główną działalnością jest hurtowa sprzedaż zagranicznej odzieży używanej. Działamy głównie na terenie Małopolski i Podkarpacia, najaktywniej w Krakowie, Rzeszowie, Tarnowie i Nowym Sączu.

Dzięki udanej współpracy z zaufanymi partnerami biznesowymi z zagranicy dysponujemy szerokim dostępem do odzieży pochodzącej bezpośrednio ze zbiórek door to door, charity, textile bank i zbiórek szkolnych. Ponadto oferujemy pełen wybór sortowanej odzieży dziecięcej, damskiej oraz męskiej.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło