zwroty
Zwroty i wymiany

Jeśli jesteś konsumentem (nie firmą) - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Od umowy można odstąpić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
Aby odstąpić od umowy należy wysłać "oświadczenie o odstąpieniu od umowy" (poniżej wzór) np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: kontakt@4poryrokuoutelt.pl. W formularzu należy podać rachunek bankowy na który ma zostać przelana zwracana kwota oraz dołączyć dowód zakupu (paragon).
Zwracany towar należy wysłać max 14 dni od złożenia oświadczenia na adres: Wilowscy s.c., ul. Skrzyszowska 9, 33-100 Tarnów

Formularz odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje przy zakupach na firmę oraz konsumentowi w przypadku gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Wydłużamy czas zwrotu towarów do 30 dni. Podczas zakupu w sklepie internetowym epiecyki.pl, klient ma możliwość zwrotu produktu do 30 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Produkt musi być w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu i bez śladów użytkowania. Promocja działa na takich samych zasadach jak prawo do odstąpienia umowy. Należy wypełnić podany wyżej ,,formularz odstąpienia od umowy'' i przesłać go na adres email sklepu bądź adres pocztowy. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje przy zakupach przez firmę oraz w przypadku produktów na zamówienie bądź wymiar.

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, Klient ma prawo go zareklamować. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: kontakt@4poryrokuoutelt.pl lub drogą pocztową na adres Wilowscy s.c., ul. Skrzyszowska 9, 33-100 Tarnów

Dział obsługi skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia dalszej procedury reklamacyjnej informując na jaki adres ma zostać odesłany towar.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło