Jaka sukienka sprawdzi się na co dzień?

person Wysłane przez: 4poryrokuoutlet.pl list Kategoria: Blog 4poryroku Dodano:

Moda, choć jest nieodzownym elementem tożsamości i kreowania własnego wizerunku musi spełniać przede wszystkim swoją podstawową rolę - okrycia ciała. Stylizacje i ciuchy wybierane do ich tworzenia, poza tym, że muszą odpowiadać naszemu gustowi to bezwzględnie muszą być dobrane odpowiednio do okazji i pory roku. Kreacje na co dzień nie powinny być niekomfortowe w noszeniu. Codzienne obowiązki i przyjemności nie powinny być zakłócane przez niewygodną lub źle dopasowaną do aktywności sukienką. Jaką więc wybrać na co dzień? Ile ludzi, tyle opinii. Warto więc obrać za podstawowy czynnik wyboru własną wygodę i kilka porad, które  pomogą w podjęciu decyzji. 

Sukienki na co dzień - na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim dobrze jest korzystać z hurtowni odzieży używanej, która oferuje szeroki wybór. Biorąc pod uwagę najważniejszy aspekt, jakim jest wygoda, w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad preferowaną długością oraz materiałem, z jakiego wykonano ciuch. Zarówno za długa, jak i za krótka sukienka będzie krępować ruchy, zaś nieprzyjemny czy za gruby materiał będzie przysparzał dyskomfortu. Najlepiej więc wybrać sukienkę midi z naturalnego materiału. To szczególnie ważne latem, gdy wysokie temperatury sprawiają, że ciało się poci. Będąc cały dzień poza domem warto mieć na sobie ciuch z materiału, który nie będzie potęgować uczucia gorąca.

Kolejnymi ważnymi elementami sukienki na co dzień są: fason, dekolt i kolor. Nie powinna ona być zbyt formalna, ale dobrze, gdy podkreśla sylwetkę kobiety, to dodaje pewności siebie i pozytywnie wpływa na nastrój. Dekolt nie powinien zaś być zbyt głęboki, by przy gwałtownych ruchach nie odsłaniał biustu i tym samym wprawiał w zakłopotanie. Dobrze, gdy kolor sukienki na co dzień jest neutralny, dobrze sprawdzają się tu kolory ziemi. Zbyt jaskrawe i ostre barwy, jak fuksja czy inne neonowe odcienie zielonego, żółtego czy pomarańczowego mogą nie nadawać się na wyjście do sklepu, pracy czy urzędu. Jednocześnie nie czujmy się przywiązane do czarnego czy szarego, warto dodać swojej stylizacji nieco kolorytu.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło